Калькулятор Розрахувати
вартість
виготовлення

Ознайомтеся з нашими роботами

Кабінети під замовлення в Харкові.

При облаштуванні кабінету, одразу ж потрібно визначитися з майбутнім стилем і кольоровим оформленням. Добре продумайте функціональність, надійність і комфортність. Тому що від цих чинників, буде прямо залежати, зручність роботи в ньому. Краще використовувати натуральні, екологічні матеріали. У сукупності всі ці фактори, дозволять, підкреслити імідж свого власника. Тому нехтувати ними не варто. Фахівці виділяють чотири основні стилі в оформленні кабінетів.

  • Класичний – це строгі пропорції, чіткі лінії, темні тони. Загалом, все те, що відображає консервативний стиль.
  • Техно – це використання форм різних машин і механізмів, строкаті, яскраві кольори і сучасні штучні матеріали.
  • Хай-тек – це стиль високих технологій, який втілюється в життя кабінету, у вигляді ергономічних форм, яскравих, але непомітних кольорів.
  • Неокласика. Тут за основу взято класичний стиль, але доповнений дрібними сучасними деталями.

Меблі в кабінеті повинна бути дуже зручною, що б в значній мірі знижувати втомлюваність працюючого там людини. Основними елементами меблів в будь-якому кабінеті, є – шафи для документів, окремо для одягу, директорський стіл, тумба пересувна, тумба під телевізор та інші, в залежності від переваги клієнта. А якщо дозволяє простір, тут можна і навіть потрібно розмістити, м’який куточок з письмовим столом. Це буде свого роду зона відпочинку.

Так само Ви можете зв’язатися з нашими фахівцями по телефону або через форму зворотного зв’язку на сайті. Отримайте комплексну допомогу з розробки дизайну Вашого майбутнього кабінету від наших майстрів-дизайнерів. Наша компанія, розробить найоптимальніше рішення саме під Ваші смакові переваги і конкретно під Ваш фінансовий бюджет.

наверх