Калькулятор Розрахувати
вартість
виготовлення

Кабінети

Получите подробную консультацию нашего специалиста с расчетом индивидуальной цены

Отримати ескіз безкоштовно

Ознайомтеся з нашими роботами

Замовити офісні меблі для керівника в Харкові – запорука успішного процвітання компанії

Ніхто не буде сперечатися з тим, що обличчям будь-якої компанії, організації, установи є кабінет керівника. Там вирішуються багато важливих питань, проходять ділові зустрічі, переговори з партнерами, наради, поточна робота зі співробітниками. Від цікавого дизайну приміщення, теплої комфортної обстановки, яка створюється за допомогою стильних, добротних меблів в директорському кабінеті, багато в чому залежить сприятливий результат вирішення важливих справ з потенційним клієнтом, замовником.

Купити меблі в кабінет керівника не буде проблемою, адже сучасна торгова мережа пропонує великий вибір офісних повноцінних комплектів – офісного столу, стелажів для документів, гардеробної шафи, на всі смаки, різних кольорів, стилів, параметрів, комплектації. Але тільки меблі в кабінет на замовлення допоможе керівнику вигідно використовувати наявний простір робочого приміщення, в якому проводиться багато часу, щоб створити виключно для себе зони максимального комфорту для роботи, затишку для повноцінного відпочинку.

Компанія “LVA mebel” багато років успішно працює на меблевому вітчизняному ринку, співпрацюючи з великими компаніями, організаціями, офісами, приватними особами, має солідний досвід у виробництві меблів для кабінету керівника. Створюючи якісну сертифіковану продукцію оригінальних дизайнів на високотехнологічному обладнанні, використовуючи безпечні, екологічні матеріали, фурнітуру, наша фірма гарантує вам зручність, презентабельність, функціональність, неповторний стиль. Меблі офісні для кабінету керівника від “LVA mebel” допоможуть вирішити багато відповідальних завдань:

* гідно представляти імідж, солідність їх власника;

* сприяти продуктивній, ефективній роботі, відмінному відпочинку;

* створювати комфортну довірчу ділову атмосферу;

* відрізнятися довговічністю, зручністю, стильним зовнішнім виглядом.

Меблі для кабінету з дерева – солідно, екологічно, зручно

Стильне, продумане, красиве оформлення кабінету керівника служить показником успішності компанії, підкреслює солідність, серйозність ділового іміджу сучасного боса, директора. Тому щоб справити приємне враження на гостей, ділових партнерів про ваш прибутковий бізнес, офісні меблі краще замовляти з якісних матеріалів: натуральної деревини, шкіри, скла, екологічних МДФ, ДСП, шпону.

Меблі для кабінету з дерева відрізняється довговічністю, безпекою для здоров’я, зручністю, презентабельним зовнішнім виглядом, можливістю різної комплектації модульних елементів, найбільш підходящих до вашого приміщення, індивідуальним потребам, перевагам.

Будь-якого керівника повинен відрізняти своєрідний статус, солідне ім’я в діловому світі, тому стандартні офісні меблі більше підходить початківцям бізнесменам.

Елітні меблі для кабінету керівника дорогі за ціною, можуть бути виготовлені професійними фахівцями нашого підприємства з цінних порід дуба, вільхи, бука, ясена, з використанням дорогих лаків, фурнітури, натуральної шкіри, добротного замінника для м’якого доповнення, за вашими індивідуальними ескізами, з урахуванням побажань, смаків, потреб, фінансових можливостей клієнта. Такий офісний гарнітур з масиву дерева в багатій палітрі природних фарб підкреслить ваш високий статус заможного керівника, дозволить зручно помістити меблі в приміщенні, створити комфортні умови для плідної роботи, відпочинку.

Для замовників з іншими потребами, завданнями, компанія може запропонувати готові корпусні меблі в кабінет директора, більш доступної бюджетної цінової категорії з ламінованого ДСП, шпону, дерева. Крім того, ми приймаємо замовлення будь-якої складності на індивідуальне виготовлення меблів в певному стилі, окремих елементів для доповнення директорського комплекту, допоможемо розробити цікавий дизайн. Такі гарнітури практичні, легкі, функціональні, зручні для роботи, стильно виглядають, мають відмінну якість, модний зовнішній вигляд.

Меблі офісні для кабінету директора – особливості оформлення

Кабінет сучасного керівника – обличчя компанії, головне приміщення офісу, від знайомства з яким складається певне враження у майбутніх клієнтів, тому до оформлення його необхідно підходити особливо відповідально.

Облаштовуючи офісні меблі в кабінет керівника Харків, краще використовувати натуральні, екологічні матеріали, важливо дотримуватися лаконічного строго стилю, гармонійного стриманого колірного оформлення без зайвого декору, строкатості, продумати їх функціональність, надійність, ергономічність, комфортність. Тому що від цих факторів, буде прямо залежати можливість підкреслити імідж його власника, престиж компанії, зручність роботи, отримання позитивного результату.

Основними елементами меблів в будь-якому кабінеті є: шафи для документів, окремо для одягу, директорський стіл, пересувна тумба під телевізор, стелажі. Комплектність варіюється в залежності від переваги клієнта. Якщо дозволяє простір, в кабінеті можна обладнати зону відпочинку, помістивши там м’який куточок з письмовим столом.

Фахівці виділяють чотири основних стилю в оформленні кабінету керівника офісними меблями:

* класичний – характерне застосування строгих пропорцій, чітких ліній, темних тонів;

* техно – використання форм різних машин, механізмів, строкаті, яскраві кольори, сучасні штучні матеріали;

* хай – тек – стиль високих технологій втілюється в життя кабінету у вигляді ергономічних форм, яскравих, але непомітних кольорів;

* неокласика – поєднання основ класичного стилю, доповненого дрібними сучасними деталями.

Меблі офісні керівника під замовлення – пріоритетний напрямок в роботі компанії “LVA mebel”, відмінна можливість замовити за демократичною ціною виготовлення функціонального, комфортного, стильного гарнітура для офісу, який буде ідеально відповідати вашим індивідуальним запитам за кольором, розмірами, матеріалом, фактурою, комплектності.

наверх