Калькулятор Розрахувати
вартість
виготовлення

Ознайомтеся з нашими роботами

Замовити прихожу в Харкові, можна у нас.

Якщо Ви хочете, що б перше враження гостей Вашого будинку, було позитивним. Тоді підходьте відповідально до питання вибору меблів для передпокою. Як не дивно, але саме передпокій грає важливу роль в житті будь-якої сім’ї. Тому що це те місце, де людина, надягає верхній одяг, взуває взуття і робить певні дії, необхідні перед тим, як вийти з дому. Правильно спланована передпокій здатна створити комфортні умови для кожного члена сім’ї. Взагалі передпокій може комбінуватися з різних предметів:

  • Шафа для одягу, розмір якого обмежується тільки площею коридору.
  • Дзеркало, це практично найголовніший атрибут будь-якого передпокою. Як можна вийти на вулицю, не переконавшись, що з зовнішнім виглядом все в порядку? Тому в передпокої, краще розмістити дзеркало в повний зріст. Відповідно, заздалегідь варто продумати хороше, яскраве освітлення.
  • Потужні вішалки, на які можна вішати, наприклад, важку верхній одяг гостей.
  • Всілякі тумбочки або шафки для зберігання взуття, а так само інших підручних засобів.
  • Спеціально відведеного місця для головних уборів, парасольок та іншого.

Замість того, що б вибирати меблі для прихожей в магазині, довірте її виробництво фахівцям. Тому що, досвідчені майстри-дизайнери, прямо на місці зроблять необхідні заміри і порекомендують кращі з можливих варіантів реалізації передпокої, в конкретних умовах. Це дозволить створити гармонійне поєднання меблів з Вашою квартирою.
У нашому каталозі, Ви можете ознайомитися з прикладами готових робіт, які раніше були створені нашими майстрами. З будь-яких питань, пов’язаних із замовленням меблів звертайтеся по телефону, або через форму зворотного зв’язку.

Ми раді кожному нашому клієнту!

наверх