Калькулятор Розрахувати
вартість
виготовлення

Стіл для переговорів

Получите подробную консультацию нашего специалиста с расчетом индивидуальной цены

Отримати ескіз безкоштовно

Стіл для переговорів на замовлення – важливий атрибут вашого офісу

Важливою умовою успішного ведення бізнесу є підтримування контактів з діловими партнерами, потенційними клієнтами, ведення з ними різних переговорів для налагодження зв’язків, контактів. Тому не випадково, крім кабінету керівника для проведення зустрічей, нарад, інших заходів, так важлива роль переговорної кімнати, конференц-залу. Офісні меблі стіл для переговорів – невід’ємна частина даного кабінету, важливий атрибут офісу будь-якої солідної компанії. Такі меблі стають необхідною частиною офісних гарнітурів, основним елементом інтер’єру, служать для досягнення різних цілей:

  • проведення переговорів з клієнтами, партнерами;
  • ідеальне місце для різних презентацій, ділових зустрічей;
  • підписання договорів, важливих угод, контрактів;
  • проведення нарад, планерок з колективом співробітників.

Компанія “LVA mebel” пропонує зацікавленим покупцям за доступними цінами купити стіл переговорний для офісу на вигідних умовах, з швидкою доставкою в будь-яку точку України. Продумано оформлений конференц-зал для переговорних заходів, презентацій, послужить запорукою успішної співпраці з діловими клієнтами, партнерами. Тому так важливо відповідально підходити до вибору столу для переговорів Харків, враховуючи спрямованість роду діяльності та масштаб компанії, корпоративний стиль фірми.

У нашому каталозі представлені кращі зразки сучасних, міцних, функціональних, зручних для роботи готових столів для переговорів відмінної якості, цікавого дизайну, стильного зовнішнього вигляду на будь-який смак, колір, розмір, гаманець. Це і елітні дорогі меблі з натурального дерева цінних порід для солідних компаній, переговорні столи середнього цінового діапазону з ДСП, МДФ, покритих натуральним шпоном для представницьких фірм, а такж доступні за вартістю рішення для початківця бізнесу з ламінованого ДСП.

Для цінителів оригінальності, ексклюзивності, власників нестандартних приміщень наше підприємство пропонує замовити стіл для переговорів на індивідуальне виготовлення за вашим ескізом, розмірами. Дизайнери, фахівці компанії зможуть виготовити дані меблі будь-якої складності, конфігурації, в будь-якому колірному рішенні. Вам потрібно тільки відвідати компанію особисто або зв’язатися з нашими менеджерами за вказаними на сайті телефонами, еоектронною поштою, залишити онлайн- заявку.

Столи для офісу в переговорну кімнату – запорука вашого успіху та процвітання

На сьогоднішній день представлена величезна різноманітність переговорних столів, виконаних в різних моделях, формах, стилях, колірних відтінках, і кожен клієнт зможе вибрати оптимальний варіант, відповідний йому за розміром, кольором, смаком, потребами, особливостями конференц-залу. Якісний стіл для переговорів повинен володіти важливими позитивними властивостями, характеристиками:

  • мати привабливий естетичний вигляд;
  • бути зручним, комфортним по конструкції;
  • мати високу якість збірки, надійну фурнітуру;
  • якісні міцні, зносостійкі, екологічно безпечні матеріали;
  • гармонійно поєднуватися за кольором, стилем з іншими елементами інтер’єру, не перевантажувати простір.

У компанії “LVA mebel” за розумною вартістю замовити стіл для переговорів можна будь-якої форми: прямокутної, овальної, круглої, Т, П-образних моделей, із закругленими кутами, з вирізом посередині, стіл-трансформер. Функціональність, зручність, міцність, ергономічність, стильний вигляд – основні переваги переговорних меблів відмінної якості. Стилістично доповнять, зроблять завершеним гарнітур, комфортним для проведення успішних переговорів, гідно підібрані до столу конференц крісла, стільці, інші меблі.

Залежно від кількості учасників переговорних заходів, засідань, презентацій, ви зможете купити меблі різних розмірів: стіл для переговорів на 15 осіб для великих делегацій або зупинити свій вибір на виробі на 2-5 осіб для невеликих нарад.

У солідних компаніях для переговорних кімнат важливих гостей використовують стіл для переговорів з масиву натурального дерева, моделі преміум-класу з унікальним дизайном, декором з металевих деталей, шкіри, скла. Столи для переговорів з масиву дерева для комфорту учасників повинні вільно розташовуватися, на значній відстані від стіни, сусіднього крісла. Стильні, добротні меблі гармонійно впишуться в дорогий інтер’єр корпоративного конференц-залу, підкреслять статусність, солідність, позитивний імідж компанії.

Вартість столу для переговорів

Щоб купити якісний, зручний, стильний офісний стіл для переговорів, необхідно враховувати основні критерії, які впливають на його естетику, комплектацію, функціональність, вартість. Використання якісних матеріалів, надійної фурнітури, гармонійних колірних рішень дозволять придбати оригінальні меблі для конференц-залів, які будуть модно виглядати в інтер’єрі приміщення, характеризуватися міцністю, стійкістю, функціональністю.

Великі офісні столи для переговорів знадобляться для офісів з великою робочою площею, значною кількістю учасників заходів. Невелике конференц-приміщення з числом партнерів в кілька чоловік цілком розмістить бюджетний недорогий переговорний стіл.

Крім кольору, розміру, матеріалу, від яких залежить вартість виготовлення офісного столу для переговорів, в цей перелік входить і його укомплектованість (ручки, додаткові тумби, полиці для розміщення документів, оргтехніки, ін.).

З огляду на вартість столу для переговорів, пам’ятайте про його важливість в результативності переговорного процесу, зміцненні іміджу вашої компанії, тому часто не варто економити на такому важливому процесі.

Компанія “LVA mebel” пропонує великий асортимент столів для офісних переговорів відмінної якості за різною вартістю, який вибрати – вирішувати вам!

наверх