Калькулятор Розрахувати
вартість
виготовлення

Проектування меблів

Отримати ескіз безкоштовно

Проектування і дизайн меблів

Проектування і дизайн меблів – складний творчий процес для дизайнера, втілення інноваційного підходу для впровадження цікавих ідей в розробку нових меблевих рішень. Від його професіоналізму, точності робіт залежить функціональність кожного предмета інтер’єру, його презентабельний зовнішній вигляд. Розвиток сучасних технологій дає можливість самому використовувати корисні програми, які допоможуть вам у вирішенні таких завдань. Але для отримання відмінного результату краще довірити зробити дизайн меблів вашої мрії професіоналам.

У компанії «LVA mebel» працюють висококваліфіковані фахівці з великим досвідом роботи, творчим потенціалом, яким до снаги вирішення складних дизайнерських завдань, задоволення запитів найвимогливіших клієнтів. Кращі конструктори, дизайнери компанії втілять в життя ваше нове бачення інтер’єру і меблів в ньому, розроблять дизайн-проект меблевого вироби з урахуванням точних розмірів, що відповідають вашим вимогам.

При проектуванні враховуються індивідуальні смаки, уподобання кожного замовника, і формування індивідуальних проектів дозволять їм стати володарем стильного меблевого гарнітура або його окремого предмета.

Розробка дизайн – проекту меблів

Розробка дизайн – проекту меблів включає в себе різні послідовні етапи, виконання яких допоможе створити оригінальні меблі.

Фахівцями компанії розробляється детальний попередній ескіз майбутнього окремого предмета або меблевого комплекту, який малюється від руки. Дизайн меблів з дерева передбачає попереднє проведення замірів кімнати, нанесення плану приміщення із зазначенням прорізів вікон, дверей, прораховується місце, де буде розташований гарнітур.

Потім створюється об’ємна 3Д модель меблів, використовуючи комп’ютерну графіку. На основі спеціальної програми робиться візуалізація і проектно-технічна документація. Це дозволить побачити, як впишеться виріб в ваш інтер’єр, якого кольору, матеріал краще використовувати для виготовлення.

Конструктор доведе модель проекту до відповідності ідеї до технічного завдання у вигляді точних розрахунків, креслення, вказівки технічних даних, особливостей приміщення. Підготує технічну документацію для виготовлення меблів.

Після затвердження пакета робочої документації, замовлення передається у виробництво.

Професійний дизайн меблів Харків, виконаний нашими фахівцями за доступною ціною в короткі терміни, допоможе втілити найсміливіші мрії наших клієнтів в красиву реальність.

наверх