Калькулятор Розрахувати
вартість
виготовлення

Ознайомтеся з нашими роботами

Замовити шафи-купе в Харкові, можна на нашому сайті

Виділяють два основних види шаф-купе. Це вбудовані і корпусні.

Вбудована шафа-купе, використовує для своєї реалізації, так звані «підручні» кошти – підлогу, стіни і стеля приміщення, в якому він встановлюється. Плюсом таких шаф-купе, є те, що вони здатні приховувати різні недоліки, такі як дефекти стін. Так само вбудовані шафи-купе дозволяють з повною віддачею використовувати різні отвори і ніші, існуючі в приміщенні. А завдяки, тому, що така шафа не має своїх стінок, збільшується внутрішній простір для зберігання різних речей. Ще одним плюсом цих шаф, є порівняно невелика вартість, якщо порівнювати її з корпусними екземплярами. Крім переваг, вбудовані шафи-купе мають і недоліки. Самий істотний недолік – це знос деталей такого шафи. Викликано це тим, що шафа кріпитися до нерівних поверхонь, внаслідок чого деформується сам. Це призводить до різних перекосів, які з часом руйнують фурнітуру. Цього можна уникнути, якщо звернутися до професіоналів своєї справи.

І другий вид шаф-купе – це корпусний. Він відрізняється від перших, наявністю в своїй конструкції стінок, підлоги і стелі. Це єдина конструкція, яка при необхідності, може успішно транспортуватися в будь-яке місце, без повного розбирання.

Основною відмінною особливістю шаф-купе від звичайних шаф, є наявність розсувних дверей. Такі двері дозволяють економити багато місця в приміщенні. Замовити шафу-купе в Харкові, можна на цьому сайті. Наші фахівці, в залежності від планування Вашого приміщення і розміру фінансового бюджету допоможуть зробити правильний вибір, який довгі роки буде радувати Вас своєю функціональністю і зручністю в експлуатації.

наверх