Калькулятор Розрахувати
вартість
виготовлення

Виготовлення дерев’яних гвинтових сходів

Получите подробную консультацию нашего специалиста с расчетом индивидуальной цены

Отримати ескіз безкоштовно

Виготовлення дерев’яних гвинтових сходів в Харкові

Гвинтові сходи для будинку – оригінальне, зручне спорудження для підняття на верхній поверх будинку, котеджу, багаторівневої квартири, яке використовується в приміщеннях невеликої площі, де немає можливості встановити класичну маршову конструкцію значних розмірів.

Компактні, невеликих габаритів сходи з ефектним дизайном вирішують багато завдань. Вони займають мало місця, економлять вільний простір кімнати, служать сполучною ланкою між поверхами, виступають яскравим дизайнерським штрихом будь-якого інтер’єру. Гвинтові сходи виробляють з різних матеріалів: кованого металу, архітектурного скла, натурального дерева, каменю, комбінованих матеріалів. Але найбільш затребуваними серед покупців є екологічні, надійні, безпечні дерев’яні гвинтові сходи.

Зазвичай роблять дерев’яні гвинтові сходи на замовлення з урахуванням особливостей, розмірів, планування конкретного приміщення. Компанія “LVA mebel” пропонує за демократичними цінами великий асортимент готових гвинтових дерев’яних сходів різних конфігурацій, колірних відтінків, з натуральної деревини.

Для клієнтів, що прагнуть до ексклюзивності, неординарності, хоче впровадити свої творчі ідеї в реальність, ми пропонуємо виготовлення гвинтових сходів за вашими індивідуальними ескізами конструкцій будь-якої складності.

Яскраві чіткі фото, докладні описи, характеристики, ціни на кожну готову модель гвинтових сходів з каталогу дозволять клієнтам отримати про неї максимум інформації і зробити оптимальний вибір. При необхідності досвідчені менеджери нададуть вам додаткові професійні консультації по телефону.

Виготовлені в короткі терміни за оригінальними проектами дизайнерів, правильно розраховані, спроектовані з запасом міцності, урахуванням ваших побажань, параметрів конкретного приміщення, надійно змонтовані професійними фахівцями, гвинтові сходи з дерева від “LVA mebel” довгі роки будуть бездоганно служити господарям, підкреслюючи їх бездоганний смак, неповторний стиль.

Гвинтові сходи – особливості конструкції

У гвинтових сходах Харків ступені розташовуються навколо центральної вертикальної опори – осі, з’єднуються між собою больцами, іншими елементами. По ширині вони різні з двох сторін – збільшуються від одного боку до іншого. Для зручності і безпеки переміщення ширина проступи повинна бути не менше 200 мм посередині і 100 мм в найтонших місцях. Зазвичай для основних сходів з постійним рухом по ній проступи роблять від 800 мм, а для додаткових конструкцій, що служать місцем з’єднання з горищним, підсобним приміщенням – досить 500 мм.

Для безпечного короткого переміщення між поверхами допустима крутизна ступенів повинна бути 30-45 градусів.

Обов’язковим елементом гвинтовий конструкції є зручні перила. Вони послужать опорою, забезпечать людині комфортний, безпечний підйом і спуск.

Виробляють дерев’яні гвинтові сходи трьох типів:

* з центральною опорою на косоурах або тятивах, дорогий вид конструкції за рахунок використання зовнішніх гнуто-клеєних елементів;

* з центральною опорою на больцах;

* з центральною опорою – найпопулярніший варіант гвинтових сходів.

Можливість максимально враховувати особливості приміщення, дозволяє виготовляти кілька конструктивних рішень повороту сходів, що може становити 90, 180, 270, 360 градусів.

Здійснювати підйом по гвинтових сходах людина може за годинниковою стрілкою і проти неї, більш комфортним вважають перший спосіб.

Основні переваги гвинтових сходів

Скориставшись відмінною можливістю гвинтові сходи замовити за доступною вартості в компанії “LVA mebel” з оперативною доставкою в будь-яке місто України, Ви зможете переконатися в плюсах взаємовигідної співпраці та перевагах дизайнерських гвинтових сходів із дерева:

* компактні розміри, не займають багато місця, ідеальні для малогабаритних квартир, будинків, дозволяють раціонально використовувати вільний простір приміщення;

* допомагають з’єднати поверхи навіть при обмеженому просторі;

* можна розташувати в будь-якому місці кімнати – в центрі, біля стіни, в кутку;

* простота установки, догляду, експлуатації;

* ефектний дизайн, оригінальний естетичний вигляд, різьблені елементи декору підкреслюють ексклюзивність інтер’єру;

* лояльна ціна в порівнянні з багатомаршевою моделлю, доступна багатьом покупцям з різного рівня достатку.

З мінусів конструкції гвинтових сходів можна відзначити такі: через високий рівень ухилу, крутих ступенів складніше спуск і підйом, проблемна переноска вантажів, ніж по звичайних сходах. Тому для безпечного, надійного, зручного використання для сімей з літніми людьми, інвалідами, дітьми краще підібрати інший вид сходів з поручнями, а гвинтові використовувати для доступу на горище, підвал.

Гвинтові сходи з дерева – ціна доступна, якість відмінна

Сучасна гвинтові сходи служать людині не тільки для підйому на верхні поверхи будинку, двоярусної квартири, виконуючи функціональні завдання, але грають важливу естетичну роль. Вони допомагають підкреслити оригінальний стиль, неповторний інтер’єр будь-якого приміщення, прикрашаючи його декоративними дерев’яними різьбленими елементами.

Виготовлені з екологічних натуральних матеріалів, стійких до впливу вологи, механічних пошкоджень, з надійною безпечною конструкцією, простотою монтажу, догляду, дерев’яні гвинтові сходи, ціна відповідає відмінній якості і високим вимогам європейських стандартів, будуть нести своїм господарям комфорт, зручність, приємну енергетику.

Гвинтові сходи для дачі недорого дозволять гармонійно облаштувати невеликий простір заміського приміщення, раціонально використовуючи його, створивши там комфортні умови для зручного переміщення між поверхами, атмосферу тепла, затишку.

Самостійно виготовити гвинтові сходи з дерева досить складно, тому з метою економії часу, зусиль, коштів краще звернутися до професійних майстрів компанії «LVA mebel». Маючи солідний досвід роботи в цій сфері, сучасне обладнання, інструменти, досвідчені висококваліфіковані фахівці виконають повний цикл робіт з виготовлення ексклюзивних гвинтових сходів – від виміру параметрів приміщення, створення проекту, дизайну, виробництва і монтажу конструкції. Все буде виконано в короткі терміни за розумними цінами, з урахуванням ваших рекомендацій, побажань, під індивідуальний дизайн і розмір вашого приміщення.

Оптимальні ціни формуються, враховуючи обсяг, складність виконаної роботи, вид використовуваних матеріалів, розмірність конструкції, наявність дорогих декоративних елементів.

наверх