Калькулятор Розрахувати
вартість
виготовлення

Сходи на другий поверх

Получите подробную консультацию нашего специалиста с расчетом индивидуальной цены

Отримати ескіз безкоштовно

Замовити сходи на другий поверх у приватному будинку

При будівництві або облаштуванні приватного заміського будинку, котеджу в два поверхи, які стали популярними і модними в даний час, не обійтися без зручних, функціональних сходів. Дерев’яні сходи на другий поверх в приватному будинку повинні бути по конструкції не тільки практичними, комфортними, безпечними для виходу на другий поверх для людини будь-якого віку, міцними для підняття важких речей, але і естетично привабливими, гармонійно вписуватися в будь-який інтер’єр приміщення.

Сходи з дерева – затребуваний вид виробів, служать засобом переміщення на другий поверх і відрізняються конфігурацією, розмірами, матеріалом виготовлення, тому важливо виважено і відповідально підходити до їх вибору. Купуючи сходи, слід керуватися певними критеріями, враховувати важливі нюанси:

* параметри, особливості приміщення;

* підібрати місце облаштування сходів;

* вибрати якісний матеріал, надійне кріплення;

* враховувати кількість мешканців, частоту і спрямованість використання засобу;

* правильно провести монтаж конструкції.

Маючи багаторічний досвід успішної роботи у виробництві меблевої продукції, компанія “LVA mebel” пропонує величезний асортимент якісних, сучасних видів сходів для другого поверху за доступними цінами. Каталог компанії може запропонувати зацікавленим клієнтам недорогі варіанти готових інтер’єрних дерев’яних сходів будь-якої складності, функціонального призначення, зроблених за проектами наших професійних дизайнерів. Різноманітні типи, розміри, якісні екологічні матеріали, надійне кріплення, модна фурнітура, широка палітра натуральних відтінків деревини дозволять кожному покупцеві підібрати ідеальний варіант сходів для вашого приміщення, забезпечити належний рівень комфорту підйому і спуску на другий поверх будинку.

Для тих, хто цінує ексклюзивність, оригінальність, мріє втілити в реальність свої мрії, дизайнерські ідеї, наша фірма пропонує виготовлення сходів на другий поверх за вашим індивідуальним ескізом або проектом дизайнера підприємства. Враховуючи смаки, побажання, переваги замовника, фахівці продумають всі деталі відповідно до розміру, особливостями приміщення, інтер’єру, підберуть кращі матеріали, урізноманітнять стиль кімнати цікавими елементами декору, виготовлять надійні, безпечні для вашої родини, комфортні дерев’яні сходи.

Замовити сходи на другий поверх – це придбати оптимальну конструкцію з масиву натурального дерева (бук, ясен, дуб, сосна) або комбінованих матеріалів (дерево, метал, пластик), безпечну для здоров’я, екологічну, просту у догляді, прийнятну за ціною. Для збереження насиченості кольору, привабливого вигляду, кращих характеристик, сходи необхідно періодично раз в 5 років обробляти антисептиком, лаком.

Сходи на другий поверх для приватного будинку – різноманітність видів

Сучасні сходи на другий поверх, крім дерева, можуть виготовлятися з різних інших матеріалів, що мають свої особливості, позитивні сторони і недоліки, які необхідно враховувати при їх покупці і монтажі: метал, бетон, камінь, скло, пластик, поєднання матеріалів. Всі сходи практичні, займають мало місця, стильно виглядають, доступні за ціною. За типом конструкції сходи розрізняються на:

* маршові – самі практичні, надійні, складаються з одного, двох, трьох маршів зі ступенями від 16 до 20, і міжповерховими майданчиками між ними;

* гвинтові – мають стрижневу опору, до якої монтуються ступені по спіралі;

• на больцах – пристінна конструкція з прикріпленими сталевими штирями ступенями, найпростіша в монтажі.

За видами дерев’яні сходи можуть бути правими і лівими, в залежності від повороту, представлені у великому асортименті: Г,П,Т – образні, з прямим маршем. Кожна модель має свої особливості та переваги, займає мало місця, економить простір кімнати, комфортна в експлуатації, візуально приваблива.

У нашому інтернет-магазині замовити сходи на другий поверх за демократичною вартістю з оперативною доставкою в будь-яке місто України досить просто. Вам слід зв’язатися з менеджером компанії за вказаними на сайті телефонами, написати на електронну пошту, залишити онлайн-заявку. Кваліфіковані фахівці допоможуть підібрати оптимальну модель сходів для приватного будинку, нададуть безкоштовні консультації.

Двомаршеві сходи на другий поверх

Двухмаршеві сходи для будинку на другий поверх – найнадійніша, безпечна, функціональна конструкція, яка легко монтується спеціальними додатковими кріпленнями, дозволяє з’єднувати поверхи в багатоярусних будівлях. Але для сходового маршу необхідна певна вільна площа приміщення. Маршові майданчики визначаються шириною ступенів, дозволяють відпочити між підйомом на другий поверх, створюють додаткові точки опори, вільний простір, щоб людям розминутися.

Композиційні елементи даної моделі сходів можуть бути виготовлені з різних матеріалів: каменю, пластмаси, металу. Найбільш затребуваним є натуральне дерево — липа, дуб, сосна.

У двоповерховому заміському будинку дачні сходи на другий поверх є необхідним пристосуванням, що дозволяє комфортно, безпечно, швидко підніматися на верхній поверх, служить красивим елементом декору в загальному інтер’єрі приміщення. Сходи на другий поверх для будинку, дачі можуть бути багатофункціональними: внутрішніми або зовнішніми; переносними, стаціонарними, трансформованими; за призначенням – основними, технологічними, допоміжними.

Вартість дерев’яних сходів на другий поверх

Компанія “LVA mebel” пропонує великий вибір дерев’яних сходів на другий поверх, ціна буде доступною, а якість відмінна. Для покупців, кого цікавить питання про те, скільки коштує сходи на другий поверх, ми пропонуємо до ознайомлення прайс-лист з актуальними розцінками на нашу продукцію, опублікований на сайті компанії. Уточнити деталі після виміру можна у менеджера по телефону.

Вартість виготовлення сходів залежить від індивідуального замовлення, матеріалу, розміру, складності конфігурації, дизайну пристосування для підняття на другий поверх. Робота фахівцями виконується в короткі терміни, за розумними цінами.

наверх