Калькулятор Розрахувати
вартість
виготовлення

Офісні столи для керівників

Получите подробную консультацию нашего специалиста с расчетом индивидуальной цены

Отримати ескіз безкоштовно

Офісні столи для керівників – стильний дизайн, розумні ціни

Продуманий інтер’єр офісу, зручні стильні меблі впливають на продуктивність роботи співробітників, позитивний настрій у вирішенні важливих питань потенційних клієнтів, створюють комфортну атмосферу для ділових партнерів. Кабінет керівника є важливою частиною такої складової, демонструє статус, презентабельність компанії, підкреслює солідний імідж її керівника.

Письмовий стіл в кабінеті керівника-основний елемент, центр робочого простору приміщення, який повинен відповідати сучасним вимогам – багатофункціональності, комфортності, зручності, гнучкої варіативності в розміщенні, композиційній зміні. Такі меблі офісний стіл керівника з солідним кріслом для повноцінної роботи дозволяє грамотно створити робочу зону, ефективно взаємодіяти з персоналом, проводити зустрічі, ділові переговори з гостями, майбутніми клієнтами, партнерами.

Маючи солідний досвід роботи в розробці дизайну і виготовленні гарнітурів для офісів на замовлення, компанія «LVA mebel» пропонує за демократичними цінами широкий асортимент офісних меблів – стіл для керівника різної колірної гами, матеріалу, розмірів, моделей, на будь-який смак, потреби, гаманець. Стильний вигляд, лаконічний ексклюзивний дизайн, конструктивна простота, якісні безпечні матеріали, функціональність, зручність – важливі позитивні переваги в критеріях вибору робочого столу для першої особи компанії.

У каталозі підприємства представлена можливість різноманітності вибору столу керівника на замовлення за кольором, розмірами, формою, які зможуть задовольнити найвимогливіші запити вимогливих клієнтів:

  • довговічні, зносостійкі класичні столи зі стільницею, що мають покращене водо -, термостійке покриття, протиударну кромку, з ящиками для зберігання документів, канцелярського приладдя;
  • з додатковими секціями для телефонів, інших апаратів;
  • з секційними елементами для розміщення оргтехніки, комп’ютера, ноутбука, сканера, ксерокса;
  • конструкції з приставними, поворотними тумбами, мобільними стаціонарними стійками для індивідуальних потреб, що збільшують функціональні можливості столу.

Залежно від організації, специфіки офісної роботи керівника підбирається оптимальний варіант робочого столу для раціонального проведення переговорів, нарад, планерок. Наявність багатьох ящиків на коліщатках, додаткових висувних, що складаються секцій дозволяє використовувати такі меблі навіть в невеликих офісних приміщеннях, економлячи вільний простір.

Щоб створити затишну, комфортну атмосферу для повноцінної роботи, приємного відпочинку, крім інших офісних меблів, купуючи стіл з масиву дерева в кабінет директора, необхідно враховувати розміри приміщення, наявність віконних, дверних прорізів, єдине стилістичне і колірне дизайнерське рішення.

Стіл в кабінет керівника в Харкові – різноманітність вибору

Сучасний дерев’яний стіл керівника повинен відрізнятися простотою експлуатації, міцністю, хорошою зносостійкістю, мати багато висувних ящиків, поличок. Це не тільки привабливий предмет меблювання, представлений в різних розмірах, варіаціях стилів (класика, хайт-тек, модерн, техно), але і зручний багатофункціональний модуль. Додаткові приставки-секції дають можливість оперативно трансформувати робочу стільницю в простору зону для переговорів, нарад, підкреслюючи статусність компанії, солідність керівника у вирішенні важливих ділових завдань.

Стіл керівника з дерева (дуб, ясен, вільха) не тільки презентабельно, естетично виглядає, підкреслює ваш вишуканий смак, високий імідж фірми, організації, але відмінно гармонує з іншими меблями з хромованого металу, скла. Екологічно безпечний, якісний матеріал цінних порід дерев створює затишну, сприятливу атмосферу в кабінеті, де керівник проводить багато часу, дозволяє розмежовувати зони офісного приміщення для роботи (стіл, крісло, шафи, тумби) і відпочинку (м’який куточок, журнальний столик).

Робочий директорський стіл повинен мати хорошу освітленість, бути максимально зручного розміру для розміщення документації, письмового приладдя, оргтехніки, проведення зустрічей, переговорів, нарад в комфортній обстановці.

Стіл офісний для керівника – ціна доступна, якість відмінна

Якщо для вашої фірми необхідно придбати ергономічний, функціональний офісний стіл для керівника стандартної або іншої форми (прямокутної, кутовий, овальної), звертайтеся в компанію «LVA mebel». Ми пропонуємо великий асортимент готових варіантів меблів даного напрямку різного цінового напрямку – дорогі, презентабельні гарнітури класу “люкс” і доступні бюджетні недорогі варіанти, підібрати оптимальний ви зможете з урахуванням вашого приміщення, смаку, побажань, робочих завдань, фінансового достатку.

Коли запропоновані параметри столів не підходять за розміром, формою, стилістикою, ви зможете скористатися послугою проектування, виготовлення меблів – стіл для директора Харків за індивідуальним замовленням. Фахівці підприємства допоможуть створити ексклюзивний дизайн столу, підібрати колір, комплектність елементів, стилістичне рішення під ваш оригінальний інтер’єр кабінету. Вартість виробництва конкретного офісного предмета меблів залежить від матеріалу (дерево, ДСП, шкіра, скло, пластик), якості фурнітури, класу і терміновості виготовлення робочого виробу.

Якісний офісний багатофункціональний стіл для керівника від “LVA mebel” дозволить вам створити комфортні умови для роботи, нарад зі співробітниками, ділових зустрічей з потенційними компаньйонами, зберегти корпоративний стиль, продемонструвати клієнтам, діловим партнерам значимість і солідність компанії, підкреслити свою статусність успішного керівника.

 

наверх