Калькулятор Розрахувати
вартість
виготовлення

Ознайомтеся з нашими роботами

Замовити недорого декоративний камін

Модною тенденцією, яка прийшла з європейських країн, стало використання декоративних каменів. Вони доповнюють інтер’єр, створюють атмосферу затишку, комфорту. На відміну від традиційного каміна, що вимагає установки димоходу, вільного простору в приміщенні, спеціальні фальш-каміни займають менше місця, легко встановлюються, дешевше коштують. За конструкцією портал – декоративний короб, не пов’язаний з опалювальним приладом, яким обрамляють вікно топки.

Якщо ви хочете зі смаком перетворити квартиру, будинок, компанія «LVA mebel» пропонує замовити недорого декоративний камін. Класичний варіант порталу для каміна має строгий вигляд, компактний розмір, позбавлений всякого декору, дешевше за ціною, підходить для невеликих кімнат. Найпотужніші дорогі моделі прикрашені барельєфами, різьбленням, колонами, мають полички для розміщення на них статуеток, свічників, фотографій, відмінно впишуться в великі просторі зали, вітальні.

Для виготовлення камінного порталу використовують різні матеріали, але найпопулярнішими є натуральні породи деревини – бука, вишні, дуба, вільхи, горіха, клена. Природна краса, різноманітна текстура дерева має привабливий вигляд, підходить під будь-який стиль, безпечна для здоров’я людей.

Залежно від параметрів кімнати і типу розташування, ви зможете купити фальш-камін таких видів: прямий, кутовий, підвісний, пристінний, острівний, вбудований.

Замовити фальш-камін можна прямо з дому, залишивши онлайн-заявку або зателефонувавши за вказаним телефоном. На сайті компанії представлений широкий вибір фальш-порталів за доступними цінами, відмінної якості, модного дизайну, різних відтінків дерева, білого кольору, які гармонійно впишуться в сучасний інтер’єр вашого житла. Завдяки різноманітності представлених у фотогалереї моделей, кожен зацікавлений клієнт зможе фальш-камін купити Харків, з огляду на свій смак, перевагу, загальне стильове напрям кімнати.

Фальш-камін на замовлення – декоративне оздоблення вогнища

Фальш-камін на замовлення – прекрасна можливість привнести новизну в інтер’єр вашого приміщення, створити в ньому затишну, спокійну, красиву атмосферу. Щоб декоративний портал гармонійно виглядав з іншими предметами інтер’єру, важливо правильно підібрати його відтінок кольору, стиль. Декоративний камін Харків має незаперечні переваги і особливості, які служать додатковим стимулом для його покупки: простота в догляді та встановлення, унікальність стилю, доступність вартості, відмінну якість, неперевершений дизайн.

наверх