Калькулятор Розрахувати
вартість
виготовлення

Реставрація меблів

Отримати ескіз безкоштовно

Реставрація дерев’яних меблів Харків

Який би міцною і якісною була меблі, під впливом негативних факторів зовнішнього середовища, часу, різких перепадів температури, механічних пошкоджень, вона приходить в непридатність, зношується, втрачає привабливий зовнішній вигляд, знижуються її експлуатаційні властивості. Тому питання реставрації дерев’яних меблів, яка зможе виправити всі пошкодження, повернути улюбленого предмета декору початковий відмінний вид, оновити дизайн, є особливо актуальним.

Реставрація дерев’яних меблів Харків – складний процес і провести відновлення пошкодженої меблів в домашніх умовах не вийде. Для цього необхідні спеціальні знання технологій, засоби для очищення поверхні, певне обладнання, тому така справа краще довірити професіоналам.

Компанія «LVA mebel» понад 15 років працює на вітчизняному меблевому ринку, і, поряд з виготовленням нової, займається реставрацією старої дерев’яної меблів, різних столярних виробів, сходів, вікон, дверей. Використовуючи новітні технології, сучасне обладнання, маючи високий професійний досвід, висококласні фахівці підприємства за доступну ціну в короткі терміни виконають реставрацію старих меблів в Харкові. У сферу послуг з реставрації входить:

  • при збереженні оригінального каркаса, дрібний ремонт;
  • заміна оббивки, оновлення колірного оформлення, лакового покриття;
  • відновлення меблів, заміна кріплення, фурнітури;
  • створення нового дизайну;
  • усунення подряпин, відколів, інших зовнішніх дефектів.

Вартість реставрації залежить від складності роботи, стану меблів, використовуваних матеріалів, фурнітури.

Професійна реставрація меблів

Професійна реставрація меблів будь-якої складності проводиться в компанії «LVA mebel» майстрами високої кваліфікації, в короткі терміни, з гарантованим якісним результатом.

Реставрація меблів з дерева включає в себе кілька етапів, вимагає чіткого дотримання технологічних стандартів, тому її можна довірити тільки досвідчений, знаючий фахівцям. У процесі роботи використовуються якісні, довговічні, безпечні для людини матеріали.

Реставрація меблів в Харкові – кращий варіант повернути вашої улюбленої меблів відмінний первозданний вигляд! Індивідуальний підхід до кожного клієнта, відмінний сервіс, помірні ціни, безкоштовні консультації по телефону – привабливі моменти взаємовигідного співробітництва з нашою фірмою.

наверх