Калькулятор Розрахувати
вартість
виготовлення

Ознайомтеся з нашими роботами

Вітражі на замовлення в Харкові.

Зручна і красива меблі в інтер’єрі викликає приємні емоції, створює затишок і гармонійну атмосферу. Виготовлена ​​з дерева, вона особливо хороша для заміського будинку, просторої квартири, їдальні, вітальні, спальні.

Ефектності і неповторної краси меблів надають особливі декоративні елементи, здатні перетворити звичайне приміщення в осередок спокою, душевної рівноваги і тепла. І вітражі – декоративні картини з орнаментом або візерунком, художні композиції, що створюють гру світлових і кольорових плям, займають провідне місце.

Перші вітражі були виготовлені багато століть назад, ними прикрашали храми, собори, палаци. Такою дорогою декор був доступний лише багатим людям. Але розвиток сучасних технологій дозволяє сьогодні мати в кожній оселі ці дивовижні деталі, виготовлені вмілими майстрами з кольорового скла.

Вітражні композиції вписуються в будь-який інтер’єр. Виконані в самих різних стилях вони створять прекрасний декор для меблів, прикрасять вікно і двері, чудово будуть виглядати в якості перегородки, зонується простір.

Існуючі стилі вітражів – класичний, готичний, Модерн і Абстракція є основними.

Класичний стиль з його чіткими лініями ідеально прикрасить дверцята меблів, вікна та дверні прорізи. Важливо щоб вітражний малюнок був симетричним, теплих пастельних тонів. Класичні вітражі на замовлення в Харкові, виконані талановитими майстрами і будучи справжнім витвором мистецтва, послужать підтвердженням високого статусу їх власника.

Вітражі готичного стилю – це яскравість фарб, позолота, мерехтливе скло. Вони завжди були культовими, виготовлялися для емоційного впливу на прихожан під час богослужінь.

Стиль Модерн – це різкий поворот в сприйнятті цінностей, ідеалів, художніх форм. Йому властива перевага плавних ліній, химерних квітів, хвиль. Замовити вітражі в Харкові в стилі Модерн – це прекрасна можливість доповнити свою вітальню або спальню витонченістю і вишуканістю. В цей стиль органічно вписуються побутова електроніка і предмети сучасного дизайну.

Абстрактні вітражі мають химерні форми, а гра їх квітів і світла прикрасять будинок, наповнивши його сяйвом. Абстракція – це повна імпровізація майстра, що має справжній талант. У ній укладені і настрій, і емоції, вона здатна перетворити атмосферу будинку, сприяє розслабленню і відпочинку.

При виготовленні вітражів для декору меблів використовуються основні техніки – плівкова і контурна, Фьюзинг і Тіффані, хоча в деяких випадках більш зручними є розпис і піскоструминна обробка скла.

наверх