Калькулятор Розрахувати
вартість
виготовлення

Підприємство ФО-П Лотоцький В.А. існує на ринку виробництва меблів більше 15 років. За час своєї професійної діяльності придбаний величезний досвід по виготовленню широкого спектру виробів підвищеної складності, в який входять: меблі для кухні, дитячі, гардіробние, кабінети, вітальні, спальні, барні стойкі.Также виготовляються столярні вироби, двері та сходи.

Крім того виготовляються нестандартні вироби, такі як, підставки під холодну зброю, підставки для квітів, будиночки для тварин і багато іншого. В даний час наша компанія пропонує Вам виготовлення виробів з натурального дерева (дуб, бук, ясен, сосна, вільха і т.д. за вашим бажанням), так і з композитних матеріалів (пластика, постформінгу, ламінату, МДФ, ДСП, алюмінію, скла і багато іншого).

На нашому підприємстві зібрана команда професіоналів, що дозволяє нам складати конкуренцію великим іноземним і вітчизняним виробникам в області індивідуального виготовлення.

За час нашої професійної діяльності ми міцно зайняли лідируючу позицію по виготовленню виробів підвищеної складності. Наші фахівці індивідуально підходять до кожного замовника і знайдуть оптимальне рішення будь-якого поставленого перед ними завдання. Маючи величезний досвід роботи і професіоналізм, ми допоможемо втілити Ваші ідеї в життя, а вироби, виготовлені нашим підприємством, зроблять Ваше життя комфортнішим.

Звернувшись до нас, Ви переконаєтеся, що зробили правильний вибір.

Телефонуйте, ми готові до співпраці!

наверх