Калькулятор Розрахувати
вартість
виготовлення

Ознайомтеся з нашими роботами

Тумбочки на замовлення в Харкові.

Тумбочки щільно увійшли в наше життя. Вони можуть використовуватися в різних випадках. Все залежить від Вашої фантазії і бажань. Бувають тумби під телевізор, приліжкові тумбочки, тумбочки для ванних кімнат, кухонь, взуття і так далі. Цей предмет меблів, став невід’ємною частиною інтер’єру, будь-якої квартири або приватного будинку. Але стандартні варіанти, вже не здатні дивувати нас.

Тому зверніть увагу на екземпляри, які розміщені в нашому каталозі. Замовити такі тумбочки, можна в Харкові, для цього зателефонуйте нам, або напишіть електронного листа. Як Ви бачите, кольори можуть бути різними і варіюватися від білих до натуральних – деревних. Такий предмет інтер’єру, як тумбочка здатний не тільки вміщати в себе різні дрібні речі, але і дозволяє надати загальну картину інтер’єру завершеності. Якщо використовувати якийсь яскравий, незвичайний варіант тумби, то він здатний взагалі перетворити будь-яку кімнату і стати її соковитим акцентом.

Тумбочки бувають різних видів – з орними дверцями або висувними ящиками, маленькі чи великі, на ніжках або без них. При виготовленні цих меблів, застосовуються будь-які матеріали. Все залежить від бажання замовника. Важливою умовою, при замовленні тумбочки, є те, як вона увіллється в загальну обстановку приміщення. Ми постійно намагаємося відходити від стандартів, і прагнемо створювати шедеври, які здатні значно відрізнятися від звичного, стандартного зразка, своїми дизайнерськими рішеннями.

Завжди пам’ятайте, що тумбочка, як і в принципі будь-який інший предмет меблів, повинні гармонійно вписуватися в існуюче простір квартири або будинку. Кожен існуючий стиль інтер’єру має свої вимоги до тумбочки. Тому завжди краще проконсультуватися з професіоналами.

наверх