Калькулятор Розрахувати
вартість
виготовлення

Виготовлення меблів

Отримати ескіз безкоштовно

Виготовлення меблів за індивідуальними замовленнями – ваш оптимальний вибір

Кожна людина на роботі, вдома прагне створити для себе затишок, комфортні умови, тому важливо, щоб і меблі була красивою, зручною, надійною, функціональної. Всі побажання можна втілити у виготовленні меблів за індивідуальними замовленнями. Пропоновані в торговій мережі готові меблеві варіанти не завжди підходять за розмірами, дизайну, колірному відтінку. Тому якщо, ви хочете проявити свою творчу індивідуальність, оновити інтер’єр будь-якого приміщення, або вам потрібна меблі нестандартних розмірів, виходячи з параметрів кімнати, своїх індивідуальних переваг, то кращим рішенням буде зробити замовлення на виготовлення меблів Харків в компанія «LVA mebel».

Виготовлення меблів з натурального дерева Харків – просто, швидко, недорого

Успішно працюючи на ринку з виробництва дизайнерських меблів більше 15 років, підприємство «LVA» набуло досвіду, завоювало популярність серед багатьох вдячних клієнтів.

Компанія пропонує виготовлення меблів на замовлення в Харкові будь-якої складності – різноманітний асортимент товару відмінної якості за доступною вартості: дитячі, передпокої, кухні, вітальні, спальні. Ми виробляємо так само барні стійки, столярні вироби, двері, сходи, нестандартні вироби – підставки для квітів, холодної зброї, будиночки для тварин.

Кваліфіковані фахівці фірми швидко і якісно виконають роботи з проектування, розробки дизайну, виготовлення, монтажу меблів, враховуючи індивідуальні запити, переваги, побажання замовника. Дизайнерські меблі від «LVA mebel» завжди відрізняється витонченою елегантністю, сучасним стилем, унікальністю виготовлення.

В роботі використовується натуральна деревина (ясень, бук, сосна, дуб, вільха), композитні матеріали (ламінат, скло, пластик, ДСП, МДФ), якісна фурнітура. Це дозволяє виробляти довговічну, стильну, фірмову продукцію, яка не поступається імпортним аналогам.

Виготовлення дизайнерських меблів на замовлення в компанії «LVA mebel» має незаперечні переваги для кожного клієнта:

  • можливість вибору вироби відповідної моделі, кольору, матеріалу;
  • враховуються особливості кімнати, її нестандартне планування;
  • раціонально використовується простір приміщення;
  • створення унікального дизайну, неповторного стильового рішення.

Виготовлення меблів на замовлення в компанії «LVA mebel» – хороша можливість проявити свою індивідуальність, створити затишний мікроклімат в будь-якому приміщенні.

наверх